Pamlsek GRAND VITAL 100% z čerstvé drůbeže 500 g

Kód: PA3014
Tip
Neohodnoceno
199 Kč / ks
Skladem

Unikátní pamlsek pro dospělé psy vyrobený z čerstvého masa GRAND VITAL FRESH SNACK by J.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fresh Meat Snack Chicken 500 g

GRAND VITAL 100% FRESH MEAT SNACK CHICKEN. PAMLSEK ZE STOPROCENTNĚ ČERSTVÉHO MASA. Jedinečný hypoalergenní pamlsek pro dospělé psy vyrobený z čerstvého masa.
HLAVNÍ VÝHODY: 100% ČERSTVÉHO MASA. Žádná moučka, jen čerstvé suroviny. Maso ze tří druhů drůbeže je zpracováno čerstvé a následně jemně uvařeno v páře. VYSOCE STRAVITELNÉ. Vysoký obsah masa a nízký obsah sacharidů pro dobrou stravitelnost. VELMI CHUTNÉ. Díky použitým surovinám a šetrnému zpracování je zachovaná přirozená chuť a vůně a tím pádem i přitažlivost pro zvířata. NEOBSAHUJE ŽÁDNÉ DOPLŇKOVÉ LÁTKY. Neobsahuje obilniny, umělá zchutňovadla, barviva, ani konzervanty. RECEPTURA BEZ OBILNIN A BEZ LEPKU. GLUTEN FREE A GRAIN FREE.
POPIS PAMLSKU: Grand Vital 100% Fresh Meat Snack je pamlsek vhodný pro všechny dospělé psy. Obzvlášť se dá doporučit i velmi citlivým psům, protože je bez doplňkových látek a navíc je vyroben jako gluten-free a grain-free – neobsahuje lepek ani obilniny. Varianta s kuřetem má díky svému obsahu proteinů a tuků větší kalorickou hodnotu a je tak vhodná pro velmi aktivní psy, psi v zátěži, ve výcviku a pro všechny psí milovníky jemné drůbeží chuti. Pamlsky z řady Grand Vital 100% Fresh Meat Snack jsou vyrobeny unikátním způsobem za použití výjimečného postupu. Tato výroba umožňuje zpracování až 100 % čerstvého masa jako výchozí suroviny pro krmivo, a je technologicky možná pouze velmi krátkou dobu. Pamlsky jsou hypoalergenní, obsahují jen maso, šetrně uvařené v páře, a rýži nebo brambory. Nenajdete v nich žádné doplňkové látky jako dochucovadla, barviva nebo konzervy a jsou vhodné i pro ty nejcitlivější psy. Použitý výrobní postup také znamená vysokou stravitelnost pamlsku.
GRAND VITAL 100% FRESH MEAT SNACK CHICKEN: TECHNICKÉ ÚDAJE Doplňkové krmivo pro dospělé psy. SLOŽENÍ: Čerstvě zpracovaná drůbež 80% (33% kuře, 29% kachna, 18% krůta), brambory, kuřecí šťáva.
ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 30% Hrubé oleje a tuky 18% Hrubá vláknina 2% Hrubý popel 7% Vlhkost 8% Energie 4.050 kcal/kg NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG: Neobsahuje žádné doplňkové látky, umělá zchutňovadla, barviva, ani konzervanty.
DOPORUČENÁ KRMNÁ DÁVKA PRO AKTIVNÍHO PSA: Podávejte dle vlastního uvážení podle potřeby jako pamlsek nebo odměnu. Krmný návod: Zajistěte dostatek čerstvé vody. Pokud dáte psovi více pamlsků, snižte krmnou dávku granulí, abyste předešli nechtěnému přibývání na váze. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 
 
Grand Vital s.r.o, Českomoravská 142/18, 190 00 Praha. Reg.č. CZ801928-01.
www.grandvital.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: