INFOLINKA

GRAND VITAL Cat Kitten 2 kg

Kód: 211-6060
Neohodnoceno
355 Kč
Skladem (8 ks)

BEZPEČNÝ START DO ŽIVOTA.

Hypoalergenní kompletní krmivo pro koťata do 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRAND VITAL CAT KITTEN.
BEZPEČNÝ START DO ŽIVOTA.

Hypoalergenní kompletní krmivo pro koťata do 1 roku.

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa pro koťata.
Mimořádná chutnost.
Ochrana srdeční činnosti.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Koťata všech plemen do 1 roku.
Vybíravé kočky – speciální směs surovin a výrobní postup zajišťují vysokou chutnost krmiva.
Kočka žijící v bytě – perfektní dodání živin v malé krmné dávce pro snadnější soužití v menších prostorech.
Kočka s potravní alergií – pečlivě vybrané suroviny snižují možnost alergické reakce na krmivo.

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Obsah vlákniny v řepných řízcích podporuje činnost střev a optimální průchod střevy. Zachycuje bezoáry (chuchvalce chlupů) a zjednodušuje jejich průchod trávicím traktem.
VYSOKÁ CHUTNOST. Vysoký obsah kuřete pozná Vaše kočka ve vůni i chuti krmiva a spolehlivě jí přiláká k misce.
PODPORA IMUNITY. Mannan-oligosacharidy a frukto-oligosacharidy jsou složité cukry, které slouží jako potrava pro prospěšné střevní bakterie. Bakterie následně posilují obranyschopnost organismu a tím zvyšují imunitu.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a biotinem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Krmivo obsahuje taurin, který je zásadní pro správnou srdeční činnost.
PODPORA ZRAKU. Taurin blahodárně působí na zrak koček.

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Kitten je určen pro koťata od 2 měsíců do 1 roku života. V tomto období je velmi důležité bezpečné trávení přijaté potravy a její maximální využití. V granulích najdete prebiotika MOS – mannan-oligosacharidy a FOS – frukto-oligosacharidy, které zajišťují výživu příznivým střevním bakteriím, ničí choroboplodné bakterie a tím posilují imunitní systém a pomáhají bezpečnému trávení.
Obsah nenasycených mastných kyselin, zinku a biotinu se postarají o pěknou srst Vašeho kotěte.
Super prémiová řada krmiv pro kočky Grand Vital byla vyvinuta s dvěma hlavními cíli. Tím nejdůležitějším bylo přinést každodenní špičkovou výživu dostupnou všem kočičím elegánům. S tím je spojený druhý cíl, nutnost zajistit vysokou chutnost krmiva. Právě vysoká chutnost je hlavní „tajemství“ oblíbených granulí a není snadné jí dosáhnout.
Všechny receptury jsou pečlivě připraveny tak, aby kočky dostaly přesně vyváženou výživu a tím i všechny živiny pro celkový dobrý stav kočky, zdravý organismus a krásnou bohatou srst.
Zvláštní ohled byl také brán na hypoalergenní složení krmiv, tedy aby použité suroviny byly šetrné ke zvířecímu organismu, a aby byla snížena možnost alergické reakce.
Mezi klíčové prvky výživy u koček patří taurin a celulóza. Tyto dvě složky jsou zásadní pro kvalitní kočičí život. Taurin je nezbytný pro zdravé kočičí srdce a zrak. Celulóza označuje rostlinnou vlákninu, získanou například z řepy, která na sebe v trávicím traktu váže spolknuté chlupy. Tím je umožněn lehčí průchod bezoárů (chuchvalců chlupů) střevy a omezuje se jejich ukládání v žaludku, kde by mohly působit obtíže.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.


GRAND VITAL CAT KITTEN: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro koťata do 1 roku.

SLOŽENÍ:
Drůbeží moučka, kukuřice, rýže, gluten, drůbeží tuk, rybí moučka, dužina z cukrové řepy, dehydratovaná vejce, lososový olej, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, minerály, lněné semínko, pivovarské kvasnice, hydrolyzované rybí bílkoviny, vitamíny, taurin, DL-methionin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy.
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 33%
Hrubé oleje a tuky 20%
Hrubá vláknina 2%
Hrubý popel 6%
Vlhkost 7%
Energie 3.950 kcal/kg
Vápník 1,3%
Fosfor 1,1%
Omega 6 mastné kyseliny 3,67%
Omega 3 mastné kyseliny 1,54%


NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG:
Vitamíny: vitamín A (jako retinyl acetát)32.760 m.j., vitamín D3 (jako cholekalciferol) 2.280 m.j., biotin 434 mcg; stopové prvky: chelát zinku – hydrát aminokyselin 356 mg, monohydrát síranu zinečnatého 296 mg, monohydrát síranu železnatého 321 mg, chelát želeta – hydrát aminokyselin 21 mg, monohydrát síranu manganatého 117 mg, chelát mědi – hydrát aminokyselin 53 mg,pentahydrát síranu mědnatého 42 mg, jodičnan vápenatý 1,64 mg, seleničitan sodný 0,53 mg; aminokyseliny: taurin 1.167 mg.

DOPORUČENÁ KRMNÁ DÁVKA:
věk kotěte g/den
pod 2 měsíce 20-35 g
2 – 3 měsíce 35-50 g
3 – 4 měsíce 50-60 g
4 – 6 měsíců 60-80 g
6 – 10 měsíců 80-110 g
10 – 12 měsíců 110-125g

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vaší kočky se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ