INFOLINKA

GRAND VITAL Cat Adult Classic Chicken 7,5 kg

Kód: 211-6172
Neohodnoceno
Výrobce: Grand Vital
939 Kč
Vyprodáno

PERFEKTNÍ VÝŽIVA A DOBRÉ TRÁVENÍ. Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé kočky. Vhodné i pro kočky s citlivým trávením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRAND VITAL CAT ADULT CLASSIC CHICKEN.
PERFEKTNÍ VÝŽIVA A DOBRÉ TRÁVENÍ.

Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé kočky. Vhodné i pro kočky s citlivým trávením.

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Mimořádná chutnost.
Krásná bohatá srst.
Méně potravinových alergií.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Dospělá kočka všech plemen.
Vybíravá kočka – speciální směs surovin a výrobní postup zajišťují vysokou chutnost krmiva.
Kočka s citlivým zažíváním – vysoká stravitelnost krmiva spolu s kvalitními surovinami nezatěžují trávení.
Kočka s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Obsah vlákniny v řepných řízcích podporuje činnost střev a optimální průchod střevy. Zachycuje bezoáry (chuchvalce chlupů) a zjednodušuje jejich průchod trávicím traktem.
VYSOKÁ CHUTNOST. Vysoký obsah masa pozná Vaše kočka ve vůni i chuti krmiva a spolehlivě jí přiláká k misce.
PODPORA IMUNITY. Mannan-oligosacharidy a frukto-oligosacharidy jsou složité cukry, které slouží jako potrava pro prospěšné střevní bakterie. Bakterie následně posilují obranyschopnost organismu a tím zvyšují imunitu.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a biotinem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Krmivo obsahuje taurin, který je zásadní pro správnou srdeční činnost.
PODPORA ZRAKU. Taurin blahodárně působí na zrak koček.

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Classic Chicken je nejrozšířenější krmivo, vhodné pro všechna kočičí plemena. Je také dobrou alternativou pro krmiva s rybím masem, které některé kočky zásadně odmítají. Dá se také použít pro citlivé jedince, kteří špatně snáší změny potravy.
Domácí kočky mívají obtíže se smotky chlupů, které po olizování spolknou a následně jim zůstávají v žaludku. Proto v krmivu Grand Vital Classic Chicken najdete řepné řízky, zdroj rostlinné vlákniny. Vláknina na sebe chlupy naváže a usnadní průchod střevy.
Obsah prebiotik MOS – mannan-oligosacharidů a FOS – frukto-oligosacharidů zajišťuje výživu příznivým střevním bakteriím a posilují imunitní systém.
Krásnou bohatou srst koček podporuje obsah nenasycených mastných kyselin, zinku a biotinu.
Super prémiová řada krmiv pro kočky Grand Vital byla vyvinuta s dvěma hlavními cíli. Tím nejdůležitějším bylo přinést každodenní špičkovou výživu dostupnou všem kočičím elegánům. S tím je spojený druhý cíl, nutnost zajistit vysokou chutnost krmiva. Právě vysoká chutnost je hlavní „tajemství“ oblíbených granulí a není snadné jí dosáhnout.
Všechny receptury jsou pečlivě připraveny tak, aby kočky dostaly přesně vyváženou výživu a tím i všechny živiny pro celkový dobrý stav kočky, zdravý organismus a krásnou bohatou srst.
Zvláštní ohled byl také brán na hypoalergenní složení krmiv, tedy aby použité suroviny byly šetrné ke zvířecímu organismu, a aby byla snížena možnost alergické reakce.
Mezi klíčové prvky výživy u koček patří taurin a celulóza. Tyto dvě složky jsou zásadní pro kvalitní kočičí život. Taurin je nezbytný pro zdravé kočičí srdce a zrak. Celulóza označuje rostlinnou vlákninu, získanou například z řepy, která na sebe v trávicím traktu váže spolknuté chlupy. Tím je umožněn lehčí průchod bezoárů (chuchvalců chlupů) střevy a omezuje se jejich ukládání v žaludku, kde by mohly působit obtíže.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.


GRAND VITAL CAT ADULT CLASSIC CHICKEN: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

SLOŽENÍ:
Drůbeží moučka (38%), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, dužina z cukrové řepy, hydrolyzované kuřecí bílkoviny, dehydratovaná vejce, rybí moučka, pivovarské kvasnice, lososový olej, minerály, vitamíny, celulóza, taurin, DL-methionin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy.
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 30%
Hrubé oleje a tuky 18%
Hrubá vláknina 2%
Hrubý popel 7,5%
Vlhkost 7%
Energie 3.800 kcal/kg
Vápník 1,8%
Fosfor 1,1%
Omega 6 mastné kyseliny 3,54%
Omega 3 mastné kyseliny 0,78%

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG:
Vitamíny: vitamín A (jako retinyl acetát)19.656 m.j., vitamín D3 (jako cholekalciferol) 1.367 m.j., biotin 260 mcg; stopové prvky: chelát zinku – hydrát aminokyselin 356 mg, monohydrát síranu zinečnatého 296 mg (celkem zinek 160 mg), monohydrát síranu železnatého 321 mg, chelát železa – hydrát aminokyselin 21 mg (celkem železo 99 mg), monohydrát síranu manganatého 117 mg (mangan 37 mg), chelát mědi – hydrát aminokyselin 53 mg, pentahydrát síranu mědnatého 42 mg (celkem měď 16 mg), jodičnan vápenatý 1,64 mg (jód 1 mg), seleničitan sodný 0,53 mg (selen 0,24 mg); aminokyseliny: taurin 700 mg.

DOPORUČENÁ KRMNÁ DÁVKA:
váha kočky g/den
pod 2,5 kg 25-45 g
2,5 – 3,5 kg 45-55 g
3,5 – 5 kg 55-70 g
nad 5 kg 70+ g

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vaší kočky se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 7.5 kg