Sponzorovali jsme: Psí aristokraté ve Valticích

  Psí aristokraté ve Valticích

  Valtický zámek bobtailům sluší
  O tom se přesvědčili návštěvníci zahrad Státního zámku Valtice na prestižní Klubové výstavě staroanglických ovčáckých psů, tato výstava se koná vždy s mezinárodní účastí. Bobtail club České republiky velmi dbá nejen na vysokou kvalitu svých chovů, ale také na představení tohoto ušlechtilého plemene v kultivovaném a estetickém prostředí. Valtický zámek je na seznamu chráněných kulturních památek Unesco.

  Nejpovolanější posuzovatelé z Anglie
  Kolébkou chovu staroanglických ovčáků je Anglie. Vyjádřením uznání vysoké kvality chovu bobtailů v České republice je vždy delegace uznávaných rozhodčí na klubové výstavy. Rozhodčí jsou zároveň i chovateli tohoto plemene. Na letošní již 18. ročník této výstavy přijaly pozvání k posuzování paní Ronnie Burns a paní Jenny Joice, které patří mezi anglickou špičku.  Obě rozhodčí byly spokojené s kvalitou vystavovaných psů, chválily sportovního ducha všech vystavovatelů, pohodový průběh a krásné prostředí výstavy.

  Grand Vital je krmivem šampiónů
  České granule GRAND VITAL pomáhají českým bobtailům k vítězství na mezinárodní aréně. Staroanglický ovčák má úžasně dlouhou a bohatou srst. To klade vysoké nároky na výživu, která zajistí vše potřebné pro skvělou fyzickou i výstavní kondici psa. Špičková výživa granulemi GRAND VITAL významně pomáhá nádherné feně bobtaila ze šlechtického rodu Undine von den Blue Zottel´s vyhrávat mezinárodní soutěže. Je pro nás velkou ctí, že právě tato fena majitelek Renáty Kňákalové a Petry Márové, je držitelem čestného titulu Interšampion a v tvrdé soutěži téměř 60 velmi kvalitních jedinců dostala od prestižních anglických rozhodčích titul Vítěz plemene a Vítěz Valtic. Blahopřejeme!

  Bobtail club – www.bobtailclub.cz

  ff7Grand_Vital_03_EF_E