MINI JUNIOR Grand Vital

GRAND_VITAL_TL_Gigant_Adult

GRAND VITAL MINI JUNIOR. VÝŽIVA A CHUTNOST.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa.
Mimořádná chutnost.
Péče o srst a zuby.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Štěně od 2 do 10 měsíců, které váží v dospělosti do 10 kg.
Typická plemena – jorkšírský teriér, čivava, jezevčík, Jack Russell teriér, bišonek, malý knírač, toy a trpasličí pudl, bostonský teriér, West Highland White Terrier, kavalír King Charles španěl, shih-tzu, maltézský psík, foxteriér, lhasa apso, pekingský palácový psík, trpasličí špic, vipet, Welsh teriér, King Charles španěl, Parson Russell teriér, australský teriér.
Vybíravý pes – malé granulky a vůně jater zvyšují chutnost krmiva a snadný příjem potravy.
Pes žijící v bytě – perfektní dodání živin v malé krmné dávce a snížení zápachu stolice pro snadnější soužití se psem v menších prostorech.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.
 
 

Grand Vital E-shop

 
 
 
 
 
 
 
 
 

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
UNIKÁTNÍ MALÉ GRANULE. Jedinečná malá velikost a příjemná struktura je velmi vhodná i pro ty nejmenší psy.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Složení granulí nezatěžuje trávicí systém psa a zároveň ho dostatečně vyživí. Vybrané suroviny, jako drůbeží maso a rýže, jsou základem bezpečného trávení.
PODPORA IMUNITY. Prebiotika z přírodních zdrojů sacharidů podporují tvorbu žádoucí střevní mikroflóry. Ta je základem vysoké obranyschopnosti organismu proti infekcím.
KONTROLOVANÝ RŮST. Vyvážené složení a správné nutriční hodnoty krmiva zajistí růst štěňat přiměřeným tempem, aby nedocházelo k poškození kostry a svalů.
VYSOKÁ CHUTNOST. Čerstvé drůbeží maso potravinářské kvality a drůbeží játra přilákají k misce i vybíravé psí jedlíky.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokům psa dle jeho velikosti a věku.
REDUKCE ZÁPACHU. Extrakt z juky snižuje zápach stolice a snižuje výskyt plynatosti.

 

POPIS KRMIVA:
Malá plemena patří k nejčastějším společníkům nás všech milovníků psů. Jejich popularita narůstá každým rokem. Protože jsou téměř bezvýhradně chovaní v domácnosti, je jim věnováno hodně péče. S tím ale souvisí jejich hlavní neduhy, tedy sklony k nadváze a především velká vybíravost v krmivech. Z té pramení následné obtíže se zubní hygienou a špatnou srstí. Matná srst a šupinatá kůže jsou téměř vždy výsledkem špatné výživy. Zubní hygiena je pak především mechanickou záležitostí nedostatečného obrušování a čištění plaku ze zubů. Velmi málo se ví, že i malí psi potřebují vysoce výživné krmivo. Jsou velmi aktivní a spálí za den hodně energie, i když se to na první pohled nemusí zdát. Proto je nutné jim dát v malé dávce granulí co nejvíce energie a živin.
Grand Vital Mini Junior obsahuje 47 % lehce stravitelného drůbežího masa, které je velmi kvalitním zdrojem živočišných proteinů, nutných pro tvorbu svalů, kvalitu srsti a celkovou kondici. Plných 50 % z celkového obsahu masa představuje čerstvého drůbeží v potravinářské kvalitě.
Čerstvá drůbeží játra jsou vysoce hodnotný zdroj proteinů a vitamínů. Játra jsou vysoce stravitelná, uvádí se až 90 %. Současně zvyšují celkovou stravitelnost všech ostatních bílkovin obsažených v krmivu. Navíc játra psům dobře voní.
Grand Vital Mini Junior obsahuje jedinečný komplex živin, které upravují zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a posilují imunitní systém. Řepné řízky a sušené pivovarské kvasnice jsou přirozeným zdrojem cukrů (MOS – mannan-oligosacharidy) a vlákniny (FOS – frukto-oligosacharidy), které zajišťují výživu příznivým střevním bakteriím, ničí choroboplodné bakterie a tím posilují imunitní systém a bezpečné trávení.
Složení je založeno na jednom hlavním zdroji proteinů, drůbežím mase. Tím se značně snižuje riziko výskytu alergie.
Obsahuje výtažek z rostliny juka, která omezuje zápach výkalů a celkově snižuje plynatost, což ocení všichni, kteří chovají psa uvnitř domu nebo bytu.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL MINI JUNIOR: TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen.
 
SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso, dehydratovaná drůbeží játra, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, kukuřice, drůbeží tuk, lososový olej, rýže, brambory, sušená jablka, minerály, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

 
 

Analytické složky:
Hrubý protein % 30
Hrubé oleje a tuky % 20
Hrubá vláknina % 2,3
Hrubý popel % 6,2
Vlhkost % 10
Vápník % 1,5
Fosfor % 1
Energie kcal/kg 4.397

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 25000
Vitamín D3 m.j. 2000
Vitamín E mg 500
E4 Měď mg 20
E1 Železo mg 120
E6 Zinek mg 140
E5 Mangan mg 60
E2 Jód mg 1,1
E3 Kobalt mg 0,68
E8 Selen mg 0,2

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost v dospělosti (kg) g/den
věk (měsíců)
2 – 6 6 – 10 10 – 12
4 75 75 70
6 75 75 70
8 115 115 110
10 120 120 115


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
 
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK