MEDIUM ADULT Grand Vital

GRAND_VITAL_TL_Gigant_Adult

GRAND VITAL MEDIUM ADULT. VÝŽIVA A IMUNITA.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa.
Posílení imunity.
Ochrana srdeční činnosti.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Pes starší 12 měsíců, který váží v dospělosti 10 až 25 kg.
Typická plemena – bígl, anglický kokršpaněl, border kolie, americký kokršpaněl, francouzský buldoček, anglický buldok, kolie, bulteriér, čau čau, americký stafordširský teriér, střední špic, střední pudl, welshcorgi, australský ovčák, irský teriér, anglický špringršpaněl, šarpej, shiba-inu, airdale teriér, basenji, afghánský chrt, puli, samojed, sibiřský husky.
Pes se sklony k nadváze – správné složení a dávkování napomáhá udržení svalové hmoty a omezení dalších váhových přírůstků.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo.Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.
 
 

Grand Vital E-shop

 
 
 
 
 
 
 
 
 

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
PODPORA IMUNITY. Prebiotika z přírodních zdrojů sacharidů podporují tvorbu žádoucí střevní mikroflóry. Ta je základem vysoké obranyschopnosti organismu proti infekcím.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokůmpsa dle jeho velikosti a věku.
KONTROLA HMOTNOSTI. Perfektní poměr složení pomáhá správnému dodání potřebných živin. Rostlinná vláknina ze sušených jablek navozuje rychlejší pocit nasycení a omezuje nadměrný příjem potravy.
VYSOKÁ CHUTNOST. Čerstvé drůbeží maso potravinářské kvality a drůbeží játra přilákají k misce i vybíravé psí jedlíky.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a selenem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Omega 3 a 6 mastné kyseliny získané z lososového oleje podporují správnou činnost srdce.

 

POPIS KRMIVA:
Psi středních plemen jsou obvykle na výživu celkem nenároční a většinou nemají problém s přijímáním krmiva. Jako každá psí skupina mají ale některé typické rysy, na které je třeba si dát pozor. Je to zvláště velký sklon k nadváze, nekvalitní srst a problémy s imunitou.
Grand Vital Medium Adult obsahuje jedinečný komplex živin, které upravují zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a posilují imunitní systém. Řepné řízky a sušené pivovarské kvasnice jsou přirozeným zdrojem cukrů (MOS – mannan-oligosacharidy) a vlákniny (FOS – frukto-oligosacharidy), které zajišťují výživu příznivým střevním bakteriím, ničí choroboplodné bakterie a tím posilují imunitní systém a bezpečné trávení.
Složení je založeno na jednom hlavním zdroji proteinů, drůbežím mase. Tím se značně snižuje riziko výskytu alergie.
Grand VitalMediumAdult obsahuje 47% lehce stravitelného drůbežího masa, které je velmi kvalitním zdrojem živočišných proteinů, nutných pro tvorbu svalů, kvalitu srsti a celkovou kondici.
Plných 50 % z celkového obsahu masa představuje čerstvého drůbeží v potravinářské kvalitě.
Kvalitní drůbeží tuk je zdroj energie a vitality. Zlepšuje lesk a zdraví srsti.
Krásné a bohaté srsti pomáhá kombinace selenu a zinku, podpořená účinností mastných kyselin z lososového oleje. Všechny tyto suroviny jsou běžně obsaženy v celé naší super prémiové řadě.
Čerstvá drůbeží játra jsou vysoce hodnotný zdroj proteinů a vitamínů. Játra jsou vysoce stravitelná, uvádí se až 90 %. Současně zvyšují celkovou stravitelnost všech ostatních bílkovin obsažených v krmivu.
Obsahuje výtažek z rostliny juka, která omezuje zápach výkalů a celkově snižuje plynatost, což ocení všichni, kteří chovají psa uvnitř domu nebo bytu.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL MEDIUM ADULT: TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen.
 
SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso, dehydratovaná drůbeží játra, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, kukuřice, drůbeží tuk, lososový olej, brambory, sušená jablka, minerály, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

 
 

Analytické složky:
Hrubý protein % 25
Hrubé oleje a tuky % 15
Hrubá vláknina % 2,5
Hrubý popel % 6,5
Vlhkost % 10
Vápník % 1,4
Fosfor % 1
Energie kcal/kg 4.103

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 20000
Vitamín D3 m.j. 2000
Vitamín E mg 500
E4 Měď mg 20
E1 Železo mg 94
E6 Zinek mg 107
E5 Mangan mg 46
E2 Jod mg 0,84
E3 Kobalt mg 0,5
E8 Selen mg 0,2

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost (kg) 10 15 20 25
Denní dávka (g) 120 165 205 240


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
 
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK