MAXI JUNIOR Grand Vital

GRAND_VITAL_TL_Gigant_Adult

GRAND VITAL MAXI JUNIOR. VÝŽIVA A ELÁN.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa.
Výživa kloubů a srsti.
Zdroj životní energie.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Štěně od 2 do 15 měsíců, které váží v dospělosti 25 až 45 kg.
Typická plemena – německý ovčák, zlatý retrívr, labradorský retrívr, flat coated retrívr, dobrman, rotvajler, rhodéský ridgeback, výmarský ohař, belgický ovčák, boxer, dalmatin, basset hound, bearded kolie, akita-inu, aljašský malamut, velký knírač, setři, barzoj, argentinská doga, anglický buldok, hovawart, briard, bloodhound.
Pes s problémy se srstí nebo kůží – obsah lososového oleje, mastných kyselin a kvalitních zdrojů bílkovin zlepšují stav srsti a kůže.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.
Pes „bez života“ – obsah kvalitních bílkovin z živočišných zdrojů dokáže dodat psovi novou sílu do života.
 
 

Grand Vital E-shop

 
 
 
 
 
 
 
 
 

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
KONTROLOVANÝ RŮST. Vyvážené složení a správné nutriční hodnoty krmiva zajistí růst štěňat přiměřeným tempem, aby nedocházelo k poškození kostry a svalů.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Složení granulí nezatěžuje trávicí systém psa a zároveň ho dostatečně vyživí. Vybrané suroviny, jako drůbeží maso a rýže, jsou základem bezpečného trávení.
PODPORA IMUNITY. Prebiotika z přírodních zdrojů sacharidů podporují tvorbu žádoucí střevní mikroflóry. Ta je základem vysoké obranyschopnosti organismu proti infekcím.
OCHRANA KLOUBŮ. Obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
VYSOKÁ CHUTNOST. Čerstvé drůbeží maso potravinářské kvality a drůbeží játra přilákají k misce i vybíravé psí jedlíky.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokům psa dle jeho velikosti a věku.

 

POPIS KRMIVA:
Psi velkých plemen potřebují ke zdravému a dlouhému životu vyváženou výživu, vyrobenou ze špičkových surovin. Velká plemena psů jsou obvykle bezproblémoví jedlíci, ale v pozdějším věku mívají problémy s klouby a chrupavkami. Když se k tomu přidá jejich sklon k nadváze, je jasné, že je třeba mezi dostupnými krmivy pečlivě volit, abyste zmenšili riziko zhoršené pohyblivosti ve starším věku.
Grand Vital Maxi Junior obsahuje 49 % lehce stravitelného drůbežího masa, které je velmi kvalitním zdrojem živočišných proteinů, nutných pro tvorbu svalů, kvalitu srsti a celkovou kondici.
Plných 50 % z celkového obsahu masa představuje čerstvého drůbeží v potravinářské kvalitě.
Kvalitní drůbeží tuk je zdroj energie a vitality. Zlepšuje lesk a zdraví srsti.
Čerstvá drůbeží játra jsou vysoce hodnotný zdroj proteinů a vitamínů. Játra jsou vysoce stravitelná, uvádí se až 90 %. Současně zvyšují celkovou stravitelnost všech ostatních bílkovin obsažených v krmivu.
Péče o klouby je důležitá pro udržení plné pohyblivosti psů velkých plemen. Krmivo obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny z přírodních zdrojů pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
Lososový olej obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, nezbytné pro zdravou kůži a lesklou srst. Také podporuje imunitní systém, správnou srdeční funkci a vitalitu.
Složení krmiva Grand Vital Maxi Junior je založeno na jednom hlavním zdroji proteinů, drůbežím mase. Tím se značně snižuje riziko výskytu alergie.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.
Grand Vital Maxi Junior je optimální krmivo pro psy velkých plemen, které zajistí, že Vaše zvíře bude plné aktivního pohybu, energie a síly.

 

GRAND VITAL MAXI JUNIOR: TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen.
 
SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso, dehydratovaná drůbeží játra, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, kukuřice, drůbeží tuk, lososový olej, rýže, brambory, sušená jablka, minerály, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg), glukosamin hydrochlorid (260 mg/kg), chondroitin sulfát (160 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

 
 

Analytické složky:
Hrubý protein % 29
Hrubé oleje a tuky % 14
Hrubá vláknina % 2,5
Hrubý popel % 6,5
Vlhkost % 10
Vápník % 1,4
Fosfor % 1,1
Energie kcal/kg 4.072

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 25000
Vitamín D3 m.j. 2000
Vitamín E mg 850
E4 Měď mg 25
E1 Železo mg 120
E6 Zinek mg 140
E5 Mangan mg 60
E2 Jod mg 1,1
E3 Kobalt mg 0,68
E8 Selen mg 0,2

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost v dospělosti (kg) g/den
věk (měsíců)
2 – 3 3 – 4 4 – 6 6 – 12 12 – 18 18 – 24
30 165 260 330 350 340 310
40 255 290 360 375 365 350
50 295 340 400 450 435 415


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
 
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK