MAXI ADULT Grand Vital

GRAND VITAL Maxi Adult

VÝŽIVA A ELÁN – Špičkové super prémiové krmivo pro dospělé psy velkých plemen

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotnou výživu.
Výživa kloubů a srsti.
Zdroj životní energie.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Pes starší 15 měsíců, který váží v dospělosti 25 až 45 kg.
Typická plemena – německý ovčák, zlatý retrívr, labradorský retrívr, flat coated retrívr, dobrman, rotvajler, rhodéský ridgeback, výmarský ohař, belgický ovčák, boxer, dalmatin, basset hound, bearded kolie, akita-inu, aljašský malamut, velký knírač, setři, barzoj, argentinská doga, anglický buldok, hovawart, briard, bloodhound.
Pes s problémy se srstí nebo kůží – obsah lososového oleje, mastných kyselin a kvalitních zdrojů bílkovin zlepšují stav srsti a kůže.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny.
Pes „bez života“ – obsah kvalitních bílkovin z živočišných zdrojů dokáže dodat psovi novou sílu do života.

Grand Vital E-shop

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Složení granulí nezatěžuje trávicí systém psa a zároveň ho dostatečně vyživí. Vybrané suroviny, jako drůbeží maso a rýže, jsou základem bezpečného trávení.
OCHRANA KLOUBŮ. Obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Omega 3 a 6 mastné kyseliny získané z lososového oleje podporují správnou činnost srdce.
PROTI STÁRNUTÍ. Antioxidanty z přírodních zdrojů chrání organismus psa před stárnutím.
PODPORA IMUNITY. Prebiotika z přírodních zdrojů sacharidů podporují tvorbu žádoucí střevní mikroflóry. Ta je základem vysoké obranyschopnosti organismu proti infekcím.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokům psa dle jeho velikosti a věku.

 

POPIS KRMIVA:
Dospělí psi velkých plemen potřebují ke zdravému a dlouhému životu vyváženou výživu, vyrobenou ze špičkových surovin.
Grand Vital Maxi Adult obsahuje 45% lehce stravitelného drůbežího masa, které je velmi kvalitním zdrojem živočišných proteinů, nutných pro tvorbu svalů, kvalitu srsti a celkovou kondici.
Kvalitní drůbeží tuk je zdroj energie a vitality. Zlepšuje lesk a zdraví srsti.
Čerstvá drůbeží játra jsou vysoce hodnotný zdroj proteinů a vitamínů. Játra jsou vysoce stravitelná, uvádí se až 90 %. Současně zvyšují celkovou stravitelnost všech ostatních bílkovin obsažených v krmivu.
Péče o klouby je důležitá pro udržení plné pohyblivosti psů velkých plemen. Krmivo obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny z přírodních zdrojů pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
Lososový olej obsahuje Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny, nezbytné pro zdravou kůži a lesklou srst. Také podporuje imunitní systém, správnou srdeční funkci a vitalitu.
Složení krmiva Grand Vital Maxi Adult je založeno na jednom hlavním zdroji proteinů, drůbežím mase. Tím se značně snižuje riziko výskytu alergie.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.
Grand Vital Maxi Adult je optimální krmivo pro psy velkých plemen, které zajistí, že Vaše zvíře bude plné aktivního pohybu, energie a síly.

 

GRAND VITAL MAXI ADULT: TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen.
 
SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso, dehydratovaná drůbeží játra, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, kukuřice, drůbeží tuk, lososový olej, brambory, sušená jablka, minerály, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg), glukosamin hydrochlorid (260 mg/kg), chondroitin sulfát (160 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty.

 

Analytické složky:
Hrubý protein 26%
Hrubé oleje a tuky 15%
Hrubá vláknina 2,5%
Hrubý popel 6%
Vlhkost 10%
Energie 4.127 kcal/kg
Vápník 1,3%
Fosfor 1%

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG:
Vitamín A m.j. 20000
Vitamín D3 m.j. 2000
E1 železo 94mg
E6 zinek 107mg
E5 mangan 46mg
E4 měď 20mg
E2 jód 0,84mg
E8 selen 0,2mg

DOPORUČENÁ KRMNÁ DÁVKA PRO AKTIVNÍHO PSA:

Hmotnost (kg) 30 40 50
Denní dávka (g) 275 350 410

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
 
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK