HOLISTIC MINI ADULT SENSITIVE Grand Vital

203-9734

GRAND VITAL HOLISTIC MINI ADULT SENSITIVE.

VYBRANÁ CHUŤ PRO CITLIVÉ PSY.

 

Holistické ultra prémiové krmivo pro dospělé psy malých plemen s citlivým zažíváním.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa s čerstvým lososem.
Krásná bohatá srst.
Méně potravinových alergií. Gluten free a low grain receptura.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Pes starší 10 měsíců, který váží v dospělosti do 10 kg.
Typická plemena – jorkšírský teriér, čivava, jezevčík, Jack Russell teriér, bišonek, malý knírač, toy a trpasličí pudl, bostonský teriér, West Highland White Terrier, kavalír King Charles španěl, shih-tzu, maltézský psík, foxteriér, lhasa apso, pekingský palácový psík, trpasličí špic, vipet, Welsh teriér, King Charles španěl, Parson Russell teriér, australský teriér.
Vybíravý pes – malé granulky a vysoký obsah lososa zvyšují chutnost krmiva a snadný příjem potravy.
Pes žijící v bytě – perfektní dodání živin v malé krmné dávce a snížení zápachu stolice pro snadnější soužití se psem v menších prostorech.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.

Grand Vital E-shop

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
VYSOKÁ CHUTNOST. Vysoký obsah lososa ve vůni i chuti krmiva spolehlivě přiláká k misce i vybíravé psí jedlíky.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a selenem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Vysoký obsah ryby a brambor pro maximální stravitelnost, optimální zažívání a následnou pevnou malou stolici. Velikost kroket odpovídá velikosti tlamy menších psů.
ZDRAVÉ ZUBY. Přídavek kukuřice dává granulím křupavost a vláknitou strukturu, která pomáhá udržovat zdraví zubní dutiny.
PODPORA IMUNITY. Obsahuje vitamíny a minerály, které přirozeně posilují obranyschopnost organismu a tím zvyšují imunitu.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokům psa dle jeho velikosti a věku.
UNIKÁTNÍ MALÉ GRANULE. Jedinečná malá velikost a příjemná struktura je velmi vhodná i pro ty nejmenší psy.

 

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Holistic Mini Adult Sensitive je určen pro malé psy s citlivým zažíváním, vybíravé psy nebo psy s problémy se srstí. Je také vhodné jako alternativa namísto krmiva s kuřecím nebo jehněčím masem.
Grand Vital Holistic Mini Adult Sensitive obsahuje 36 % lososa, z toho dvě třetiny čerstvého masa a třetinu v dehydratovaném stavu, a brambory pro dobrou stravitelnost. Kombinace rybího masa a lososového oleje poskytuje psovi velkou dávku nenasycených mastných kyselin a spolu se zinkem a selenem velmi dobře působí na stav srsti a kůže. To je ideální kombinace pro psy s různými kožními obtížemi. Krmivo je také velmi vhodné pro výstavní psy, kteří se potřebují rychle dostat do vrcholné kondice.
Grand Vital Holistic je unikátní řada krmiv nejvyšší úrovně. Odpovídají modernímu trendu holistické výživy a sníženému obsahu obilnin – low grain.
Holistická krmiva se jim říká proto, že na organismus působí jako celek, ne každá součást samostatně.
Pro nás toto pojetí znamená výživu, která obsahuje výhradně ty živiny, které obsahovat má, a žádné zbytečné suroviny navíc. Naše holistická krmiva se vyznačují maximálně prostým složením ze surovin nejvyšší kvality. Receptury obsahují jediný zdroj živočišných proteinů (čerstvý losos, krůta, jehně), vysoce stravitelné sacharidy a blahodárné výtažky z rostlin.
Tuto řadu označujeme i jako ultra prémiovou, a to proto, že jsou natolik odlišná, že stojí mimo naši super prémiovou řadu.
Krmiva z řady Grand Vital Holistic jsou určena pro dvě hlavní skupiny psích strávníků. Zaprvé pro psy alergické, citlivé na některé běžnější suroviny, nebo s nějakými obtížemi. Pro ty je tato řada velmi vhodná, protože svým složením a výživnými hodnotami dokáže stav psa během několika týdnů vylepšit a zvíře nadále udržet ve vynikajícím stavu.
Protože má řada Grand Vital Holistic nižší obsah proteinů a tuků než super prémiová řada, je také vhodná pro starší psy, pro psy s dietou, nebo se sklonem k nadváze.
Druhým typem jsou zákazníci, kteří svým psům rádi střídají příchutě a chtějí psovi dopřát různorodost stravy. Tato řada je velmi vhodná, protože umožňuje vyzkoušet různé zdroje živočišných proteinů, aniž by docházelo ke změně značky krmiva.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL HOLISTIC MINI ADULT SENSITIVE: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s citlivým zažíváním.

SLOŽENÍ:
Losos (36,5%, z toho 24% čerstvý losos a 12,5% dehydratovaný losos), brambory (24%), oves, kukuřice, řepné řízky, drůbeží tuk, lososový olej, výtažek z lososa, minerály, vitamíny.
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

Analytické složky:
Hrubý protein % 23
Hrubé oleje a tuky % 12
Hrubá vláknina % 4
Hrubý popel % 7
Vlhkost % 8,5
Vápník % 1,66
Fosfor % 1,03
Energie kcal/kg 3.417
Omega 6 mastné kyseliny 1,67%
Omega 3 mastné kyseliny 1,59%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 15000
Vitamín D3 m.j. 2250
E1 železo 50mg
E6 zinek 40mg
E5 mangan 35mg
E4 měď 15mg
E2 jód 1mg
E8 selen 0,3mg

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost (kg) 1-2 2-4 4-6 6-8 8-10 nad 10 kg
Denní dávka (g) 25-45 45-75 75-105 105-130 130-155 155+

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK