HOLISTIC SENSITIVE DERMA SKIN Grand Vital

203-9880

GRAND VITAL HOLISTIC SENSITIVE DERMA SKIN.

ZDRAVÁ KŮŽE A SRST PRO CITLIVÉ PSY.

 

Holistické ultra prémiové krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním nebo problémy se srstí.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Krásná srst bez lysin.
Výživa s čerstvým lososem pro dobré trávení.
Méně potravinových alergií. Gluten free a low grain receptura.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Dospělý pes všech plemen.
Typická plemena – výmarský ohař, německý ohař, německá doga, vizsla, labradorský retrívr, boxer, dalmatin, šarpej, akita-inu, knírač, argentinská doga, anglický buldok, bordeauxská doga, rhodéský ridgeback, dobrman.
Pes s problémy se srstí – vysoký obsah lososa a navíc lososový olej pomáhají udržet zdravou kůži a lesklou srst.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.
Pes s citlivým zažíváním – vysoká stravitelnost krmiva spolu s kvalitními surovinami nezatěžují trávení.
Pes s nadváhou – snížený obsah tuku a proteinů pro méně aktivní psy nebo psy se sklony k nadváze.

Grand Vital E-shop

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Vysoký obsah ryby a brambor pro maximální stravitelnost, optimální zažívání a následnou pevnou malou stolici.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a biotinem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
VYSOKÁ CHUTNOST. Vysoký obsah lososa ve vůni i chuti krmiva spolehlivě přiláká k misce i vybíravé psí jedlíky.
PODPORA IMUNITY. Obsahuje vitamíny a minerály, které přirozeně posilují obranyschopnost organismu a tím zvyšují imunitu.
ZDRAVÉ ZUBY. Přídavek kukuřice dává granulím křupavost a vláknitou strukturu, která pomáhá udržovat zdraví zubní dutiny.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokům psa dle jeho velikosti a věku.

 

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Holistic Sensitive Derma Skin je určen pro psy s citlivým zažíváním nebo problémy se srstí. Je také vhodné jako alternativa namísto krmiva s kuřecím nebo jehněčím masem.
Grand Vital Holistic Sensitive Derma Skin obsahuje 36 % lososa, z toho dvě třetiny čerstvého masa a třetinu v dehydratovaném stavu, a brambory pro dobrou stravitelnost. Kombinace rybího masa a lososového oleje poskytuje psovi velkou dávku nenasycených mastných kyselin a spolu se zinkem a biotinem velmi dobře působí na stav srsti a kůže. To je ideální kombinace pro psy s různými kožními obtížemi.
Grand Vital Holistic je unikátní řada krmiv nejvyšší úrovně. Odpovídají modernímu trendu holistické výživy a sníženému obsahu obilnin – low grain.
Holistická krmiva se jim říká proto, že na organismus působí jako celek, ne každá součást samostatně.
Pro nás toto pojetí znamená výživu, která obsahuje výhradně ty živiny, které obsahovat má, a žádné zbytečné suroviny navíc. Naše holistická krmiva se vyznačují maximálně prostým složením ze surovin nejvyšší kvality. Receptury obsahují jediný zdroj živočišných proteinů (čerstvý losos, krůta, jehně), vysoce stravitelné sacharidy a blahodárné výtažky z rostlin.
Tuto řadu označujeme i jako ultra prémiovou, a to proto, že jsou natolik odlišná, že stojí mimo naši super prémiovou řadu.
Krmiva z řady Grand Vital Holistic jsou určena pro dvě hlavní skupiny psích strávníků. Zaprvé pro psy alergické, citlivé na některé běžnější suroviny, nebo s nějakými obtížemi. Pro ty je tato řada velmi vhodná, protože svým složením a výživnými hodnotami dokáže stav psa během několika týdnů vylepšit a zvíře nadále udržet ve vynikajícím stavu.
Protože má řada Grand Vital Holistic nižší obsah proteinů a tuků než super prémiová řada, je také vhodná pro starší psy, pro psy s dietou, nebo se sklonem k nadváze.
Druhým typem jsou zákazníci, kteří svým psům rádi střídají příchutě a chtějí psovi dopřát různorodost stravy. Tato řada je velmi vhodná, protože umožňuje vyzkoušet různé zdroje živočišných proteinů, aniž by docházelo ke změně značky krmiva.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL HOLISTIC SENSITIVE DERMA SKIN: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním nebo problémy se srstí.

SLOŽENÍ:
Losos (36,5%, z toho 24% čerstvý losos a 12,5% dehydratovaný losos), brambory (26%), oves, kukuřice, řepné řízky, drůbeží tuk, výtažek z lososa, minerály, lososový olej, vitamíny.
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

Analytické složky:
Hrubý protein 23%
Hrubé oleje a tuky 12%
Hrubá vláknina 4%
Hrubý popel 7%
Vlhkost 8,5%
Energie 3.400 kcal/kg
Omega 6 mastné kyseliny 1,38%
Omega 3 mastné kyseliny 0,94%
Vápník 1,6%
Fosfor 1%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 15000
Vitamín D3 m.j. 2250
E1 železo 50mg
E6 zinek 40mg
E5 mangan 35mg
E4 měď 15mg
E2 jód 1mg
E8 selen 0,3mg

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost (kg) 1 – 5 5 – 20 20 – 30 nad 30
Denní dávka (g) 35-100 100-280 280-380 380+

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK