HOLISTIC ADULT LIGHT&SENIOR Grand Vital

203-9890

GRAND VITAL HOLISTIC LIGHT&SENIOR.

ZDRAVÁ VÝŽIVA V MÉNĚ KALORIÍCH.

 

Holistické ultra prémiové krmivo pro dospělé psy se sníženými energetickými nároky.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa s krůtím masem.
Dostatek výživy při sníženém příjmu kalorií.
Méně potravinových alergií. Gluten free a low grain receptura.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Dospělý pes všech plemen.
Typická plemena – výmarský ohař, německý ohař, německá doga, vizsla, labradorský retrívr, boxer, dalmatin, šarpej, akita-inu, knírač, argentinská doga, anglický buldok, bordeauxská doga, rhodéský ridgeback, dobrman, bígl, zlatý retrívr, německý ovčák, belgický ovčák.
Pes s nadváhou – snížený obsah tuku a proteinů pro méně aktivní psy nebo psy se sklony k nadváze.
Pes nebo fena po kastraci – většina zvířat po kastraci potřebuje méně výživnou stravu, než před kastrací, aby si uchovali stejnou váhu a zbytečně nepřibírali.
Starší pes – starší pes obvykle vyžaduje méně výživnou stravu se sníženým obsahem tuku a proteinů, která tak nezatěžuje starší organismus a pomalejší metabolismus psa.
Pes s potravní alergií – nízký počet surovin snižuje možnost alergické reakce na krmivo. Navíc neobsahuje nejčastější potravní alergeny. Bezlepková gluten free receptura.

Grand Vital E-shop

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
PROTEIN Z JEDINÉHO ZDROJE. Receptura obsahuje živočišné proteiny z jediného zdroje, krůtího masa. Proto je ideální pro psy s alergií na jiné druhy masa. Také vhodné pro psy s citlivým zažíváním nebo sníženými energetickými nároky.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Vysoký obsah krůtího masa a rýže pro maximální stravitelnost, optimální zažívání a následnou pevnou malou stolici.
ZÁŘIVĚ LESKLÁ SRST. Nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 spolu se zinkem a biotinem pozitivně působí na srst a kůži zvířete. Tyto složky dohromady umí zajistit bohatou, lesklou srst a zdravou kůži.
PODPORA IMUNITY. Obsahuje vitamíny a minerály, které přirozeně posilují obranyschopnost organismu a tím zvyšují imunitu.
KONTROLA HMOTNOSTI. Snížený obsah tuku a vysoce stravitelné proteiny se postarají o zachování přiměřené svalové hmoty.
PROTI STÁRNUTÍ. Receptura obsahuje mořskou řasu, která je známá pro své blahodárné účinky na funkci štítné žlázy, srdeční činnost, kvalitu srsti a zažívání.

 

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Holistic Light&Senior je určen pro starší psy nebo psy se sníženými energetickými nároky. Je také vhodné jako alternativa namísto krmiva s kuřecím nebo jehněčím masem.
Grand Vital Holistic Light&Senior obsahuje 26 % krůtího masa v dehydratovaném stavu a rýži pro dobrou stravitelnost. Krůtí maso je jediný zdroj živočišných proteinů. Použitá mořská řasa podporuje srdeční činnost, štítnou žlázu, zažívání a stav srsti.
Grand Vital Holistic je unikátní řada krmiv nejvyšší úrovně. Odpovídají modernímu trendu holistické výživy a sníženému obsahu obilnin – low grain.
Holistická krmiva se jim říká proto, že na organismus působí jako celek, ne každá součást samostatně.
Pro nás toto pojetí znamená výživu, která obsahuje výhradně ty živiny, které obsahovat má, a žádné zbytečné suroviny navíc. Naše holistická krmiva se vyznačují maximálně prostým složením ze surovin nejvyšší kvality. Receptury obsahují jediný zdroj živočišných proteinů (čerstvý losos, krůta, jehně), vysoce stravitelné sacharidy a blahodárné výtažky z rostlin.
Tuto řadu označujeme i jako ultra prémiovou, a to proto, že jsou natolik odlišná, že stojí mimo naši super prémiovou řadu.
Krmiva z řady Grand Vital Holistic jsou určena pro dvě hlavní skupiny psích strávníků. Zaprvé pro psy alergické, citlivé na některé běžnější suroviny, nebo s nějakými obtížemi. Pro ty je tato řada velmi vhodná, protože svým složením a výživnými hodnotami dokáže stav psa během několika týdnů vylepšit a zvíře nadále udržet ve vynikajícím stavu.
Protože má řada Grand Vital Holistic nižší obsah proteinů a tuků než super prémiová řada, je také vhodná pro starší psy, pro psy s dietou, nebo se sklonem k nadváze.
Druhým typem jsou zákazníci, kteří svým psům rádi střídají příchutě a chtějí psovi dopřát různorodost stravy. Tato řada je velmi vhodná, protože umožňuje vyzkoušet různé zdroje živočišných proteinů, aniž by docházelo ke změně značky krmiva.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL HOLISTIC LIGHT&SENIOR: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen se sníženými energetickými nároky.

SLOŽENÍ:
Dehydratované krůtí maso (26%), rýže (26%), oves, ječmen, lněné semínko, vojtěška, drůbeží tuk, minerály, mořská řasa, vitamíny.
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

Analytické složky:
Hrubý protein 21%
Hrubé oleje a tuky 10%
Hrubá vláknina 4%
Hrubý popel 7,5%
Vlhkost 8,5%
Energie 3.300 kcal/kg
Omega 6 mastné kyseliny 2,1%
Omega 3 mastné kyseliny 0,9%
Vápník 1,5%
Fosfor 1%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 15000
Vitamín D3 m.j. 2250
E1 železo 50mg
E6 zinek 50mg
E5 mangan 35mg
E4 měď 15mg
E2 jód 1mg
E8 selen 0,3mg

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost (kg) 1 – 5 5 – 20 20 – 30 nad 30
Denní dávka (g) 35-100 100-290 290-390 390+

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK