GIGANT ADULT Grand Vital

GRAND_VITAL_TL_Gigant_Adult

GIGANTICKÁ RADOST Z POHYBU.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Vysoce hodnotná výživa.
Výživa kloubů a srsti.
Zdroj životní energie.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Pes starší 18 měsíců, který váží v dospělosti více než 45 kg.
Typická plemena – anatolský pastevecký pes, bernský salašnický pes, bullmastif, canecorso, bordeauxská doga, brazilská fila, německá doga, irský vlkodav, kuvasz, landseer, leonberger, anglický mastif, neapolský mastin, novofundlandský pes, pyrenejský mastin, pyrenejský horský pes, rotvajler, svatobernardský pes, španělský mastin, tibetská doga, tosa-inu, americká akita.
Pes se zvýšeným rizikem nafouknutí a přetočení žaludku – německá doga, svatobernardský pes, irský vlkodav, brazilská fila, novofundlandský pes apod.
 
 

Grand Vital E-shop

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
UNIKÁTNÍ VELKÉ GRANULE. Jedinečná velikost, struktura a tvar granulí nutí psy déle potravu kousat a tím zpomalit jejich typicky hltavý příjem potravy. Snížení nebezpečí nafouknutí žaludku, jeho přetočení a následné zauzlení střev.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Složení granulí nezatěžuje trávicí systém psa a zároveň ho dostatečně vyživí. Vybrané suroviny, jako drůbeží maso a rýže, jsou základem bezpečného trávení.
OCHRANA KLOUBŮ. . Obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Omega 3 a 6 mastné kyseliny získané z lososového oleje podporují správnou činnost srdce.
PROTI STÁRNUTÍ. Antioxidanty z přírodních zdrojů chrání organismus psa před stárnutím.
PODPORA IMUNITY. Prebiotika z přírodních zdrojů sacharidů podporují tvorbu žádoucí střevní mikroflóry. Ta je základem vysoké obranyschopnosti organismu proti infekcím.
VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ. Krmivo je vyvinuto ve spolupráci s nutričními experty a veterináři. Receptura odpovídá nárokůmpsa dle jeho velikosti a věku.

 

POPIS KRMIVA:
Dospělí psi obřích plemen potřebují ke zdravému a dlouhému životu vyváženou výživu, vyrobenou ze špičkových surovin.
Obří plemena psů jsou vystavena zvýšenému riziku roztažení žaludku s následným přetočením, známému jako torze žaludku. Jedinečná velikost, struktura a tvar granulí Grand Vital Gigant Adult nutí psy déle potravu kousat a tím zpomalit jejich typicky hltavý příjem potravy. Prodloužení doby příjmu potravy rozkousáním velké granule na menší kousky a rozdělení denního krmení na více dávek omezuje nebezpečí nafouknutí žaludku, jeho přetočení a následné zauzlení střev.
Grand Vital GigantAdult obsahuje 43% lehce stravitelného drůbežího masa, které je velmi kvalitním zdrojem živočišných proteinů, nutných pro tvorbu svalů, kvalitu srsti a celkovou kondici.
Kvalitní drůbeží tuk je zdroj energie a vitality. Zlepšuje lesk a zdraví srsti.
Čerstvá drůbeží játra jsou vysoce hodnotný zdroj proteinů a vitamínů. Játra jsou vysoce stravitelná, uvádí se až 90 %. Současně zvyšují celkovou stravitelnost všech ostatních bílkovin obsažených v krmivu.
Péče o klouby je důležitá pro udržení plné pohyblivosti psů obřích plemen. Krmivo obsahuje glukosamin, chondroitin a mastné kyseliny z přírodních zdrojů pro plně funkční, zdravé klouby a chrupavku.
Lososový olej obsahuje Omega3 a Omega6 mastné kyseliny, nezbytné pro zdravou kůži a lesklou srst. Také podporuje imunitní systém, správnou srdeční funkci a vitalitu.
Krmivo obsahuje jedinečný komplex živin, které upravují zdravou rovnováhu střevní mikroflóry a posilují imunitní systém. Řepné řízky a sušené pivovarské kvasnice jsou přirozeným zdrojem cukrů (MOS – mannan-oligosacharidy) a vlákniny (FOS – frukto-oligosacharidy), které zajišťují výživu příznivým střevním bakteriím, ničí choroboplodné bakterie a tím posilují imunitní systém a bezpečné trávení.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.
Grand VitalGigantAdult je optimální krmivo pro psy obřích plemen, které zajistí, že Vaše zvíře bude plné aktivního pohybu, energie a síly.

 

GRAND VITAL GIGANT ADULT: TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Kompletní krmivo pro dospělé psy obřích plemen.
 
SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso, dehydratovaná drůbeží játra, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, kukuřice, drůbeží tuk, lososový olej, brambory, sušená jablka, minerály, pivovarské kvasnice, frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), extrakt z juky (80 mg/kg), glukosamin hydrochlorid (260 mg/kg), chondroitin sulfát (160 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty.

 
 

Analytické složky:
Protein % 28
Obsah tuku % 20
Hrubá vláknina % 2,3
Obsah anorganických látek % 6,5
Vlhkost % 10
Vápník % 1,5
Fosfor % 1,1
Energie MJ/kg 18,32
Energie kcal/kg 4 375

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 20000
Vitamín D3 m.j. 2000
Vitamín E mg 500
E4 Měď mg 20
E1 Železo mg 94
E6 Zinek mg 107
E5 Mangan mg 60
E2 Jod mg 1,1
E3 Kobalt mg 0,68
E8 Selen mg 0,2

KRMNÁ DÁVKA:

Hmotnost (kg) 45 55 65 75 85 100
Denní dávka (g) 495 590 674 753 829 959


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vašeho psa se může lišit podle velikosti, věku a zátěže psa. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce. Výtečnou kondici Vašeho psa pomůže zajistit pravidelný pohyb.
 
Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK