CAT CASTRATE STERILISED Grand Vital

211-6320

GRAND VITAL CAT ADULT CASTRATE STERILISED.

ZDRAVÁ VÝŽIVA V MÉNĚ KALORIÍCH.

 

Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé kočky se sníženými energetickými nároky.

 

CO VÁM KRMIVO PŘINESE:
Mimořádná chutnost.
Výživa kloubů a srsti.
Dostatek výživy při sníženém příjmu kalorií.

PRO KOHO JE KRMIVO VHODNÉ:
Dospělá kočka všech plemen.
Kočka nebo kocour po kastraci – většina zvířat po kastraci potřebuje méně výživnou stravu než před kastrací, aby si uchovali stejnou váhu a zbytečně nepřibírali.
Kočka s nadváhou – snížený obsah kalorií pro méně aktivní kočky nebo kočky se sklony k nadváze.
Starší kočka – starší kočka obvykle vyžaduje méně výživnou stravu se sníženým obsahem tuku, která tak nezatěžuje starší organismus a pomalejší metabolismus kočky.
Vybíravá kočka – speciální směs surovin a výrobní postup zajišťují vysokou chutnost krmiva.

Grand Vital E-shop

HLAVNÍ VÝHODY KRMIVA:
OCHRANA KLOUBŮ. Obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, Omega 3 mastné kyseliny pro plně funkční a zdravé klouby a chrupavku.
KONTROLA HMOTNOSTI. Snížený obsah tuku a vysoce stravitelné proteiny se postarají o zachování přiměřené svalové hmoty. Navíc obsahuje L-karnitin, který napomáhá spalování tuků.
ZDRAVÉ ZUBY. Přídavek kukuřice dává granulím křupavost, kterou kočky milují, a vláknitou strukturu, která pomáhá udržovat zdraví zubní dutiny.
PODPORA SRDEČNÍ ČINNOSTI. Krmivo obsahuje taurin, který je zásadní pro správnou srdeční činnost.
PODPORA ZRAKU. Taurin blahodárně působí na zrak koček.
BEZPEČNÉ TRÁVENÍ. Obsah vlákniny v řepných řízcích podporuje činnost střev a optimální průchod střevy. Řepa i vojtěška jsou také zdrojem rozpustné a nerozpustné vlákniny, která udržuje střeva v dobrém stavu.

 

POPIS KRMIVA:
Grand Vital Castrate Sterilised je určen pro kastrované kočky, pro starší kočky nebo kočky se sníženými energetickými nároky. Má nižší obsah tuku a L-karnitin pro lepší spalování tuků při současném zachování svalové hmoty.
Obsahuje také glukosamin, chondroitin, MSM a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají udržet dobrou pohyblivost a obnovu kloubů a kloubní chrupavky.
Křupavá struktura a složení granulí podporují čištění zubů a udržování zdravé zubní dutiny.
Super prémiová řada krmiv pro kočky Grand Vital byla vyvinuta s dvěma hlavními cíli. Tím nejdůležitějším bylo přinést každodenní špičkovou výživu dostupnou všem kočičím elegánům. S tím je spojený druhý cíl, nutnost zajistit vysokou chutnost krmiva. Právě vysoká chutnost je hlavní „tajemství“ oblíbených granulí a není snadné jí dosáhnout.
Všechny receptury jsou pečlivě připraveny tak, aby kočky dostaly přesně vyváženou výživu a tím i všechny živiny pro celkový dobrý stav kočky, zdravý organismus a krásnou bohatou srst.
Zvláštní ohled byl také brán na hypoalergenní složení krmiv, tedy aby použité suroviny byly šetrné ke zvířecímu organismu, a aby byla snížena možnost alergické reakce.
Mezi klíčové prvky výživy u koček patří taurin a celulóza. Tyto dvě složky jsou zásadní pro kvalitní kočičí život. Taurin je nezbytný pro zdravé kočičí srdce a zrak. Celulóza označuje rostlinnou vlákninu, získanou například z řepy, která na sebe v trávicím traktu váže spolknuté chlupy. Tím je umožněn lehčí průchod bezoárů (chuchvalců chlupů) střevy a omezuje se jejich ukládání v žaludku, kde by mohly působit obtíže.
Konzervováno přírodními látkami získanými z rostlinných olejů.

 

GRAND VITAL CAT CASTRATE STERILISED: TECHNICKÉ ÚDAJE

Kompletní krmivo pro dospělé kočky se sníženými energetickými nároky.

SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží maso (27%), kukuřice, pšeničná mouka, gluten, drůbeží tuk, rýže, pivovarské kvasnice, losos, řepné řízky, šťáva z kuřete, vojtěška, vitamíny, minerály, silný rybí vývar, lososový olej, dehydratovaná vejce, glukosamin (355 mg/kg), MSM (methylsulfonylmethan 355 mg/kg), chondroitin sulfát (250 mg/kg).
Obsahuje antioxidanty z přírodních látek.

Analytické složky:
Hrubý protein 32%
Hrubé oleje a tuky 15%
Hrubá vláknina 2,5%
Hrubý popel 6,5%
Vlhkost 7%
Omega 6 mastné kyseliny 3%
Omega 3 mastné kyseliny 0,7%
Vápník 1,1%
Fosfor 0,9%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamín A m.j. 25095
Vitamín D3 m.j. 1730
E1 železo 70mg
E6 zinek 95mg
E5 mangan 25mg
E4 měď 5mg
DL-methionin 2000mg
taurin 2000mg
L-karnitin 1000mg

KRMNÁ DÁVKA:

Váha kočky v kg pod 2,5 2,5 – 3,5 3,5 – 5 nad 5
Denní dávka (g) 25-45 45-55 55-70 70+

Krmný návod: Podávejte suché nebo zvlhčené vodou. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Denní nutriční potřeba Vaší kočky se může lišit podle velikosti, věku a zátěže. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce.

Uchovejte v chladu a suchu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
ALMIKA s.r.o, Dražice 200, 29471 Benátky nad Jizerou. Reg.č. CZ801287-01. WWW.GRANDVITAL.CZ


„STŘEDNÍ PES – VELKÉ SRDCE“
TRIOPACK GRAND VITAL
SUPER CENA + DOPRAVA ZDARMA
Více zde

FACEBOOK