O Grand Vital

  Super prémiové krmivo Grand Vital je vyvinuto podle posledních vědeckých poznatků tak, aby splňovalo nejvyšší standardy výživy psů a koček. Výživa psů a koček by měla být vyvážená a musí obsahovat všechny složky, nezbytné pro správný vývoj mláďat a dlouhý život psů a koček. Všechny produkty Grand Vital se vyznačují velkým podílem masové složky. Receptury granulovaných krmiv Grand Vital obsahují více než 40 procent masové složky, což je ve srovnání s ostatními značkami stejné třídy krmiv až dvakrát více. Granule krmiva pro psy Grand Vital se odlišují od jiných značek v super prémiové třídě především tím, že receptury jsou založeny na mase. Více se dozvíte v tomto videu.

  5 důvodů, proč krmit granulemi Grand Vital

  - Krmivo Grand Vital je hypoalergenní. Neobsahuje třeba sóju a sójové deriváty, pšenici a pšeničné deriváty, hovězí maso, vepřové maso, kravské mléko.
  - Složení granulí Grand Vital obsahuje 50 % čerstvého drůbežího masa.
  - 80 % proteinů v granulích Grand Vital je živočišného původu.
  - Receptura krmiv Grand Vital používá naštěpené proteiny a rýži pro vysokou stravitelnost.
  - Jednoduché složení krmiva umožňuje jednoduché trávení. Složení granulí Grand Vital nezatěžuje žaludek psa nadbytečným přívalem ingrediencí (vlk ani pes nemají „kachní žaludek“). A se snížením počtu složek se přímo úměrně snižuje možnost alergických reakcí.

  Už po několika týdnech se zlepší u vašeho psa nejen srst, ale i chuť do života (přečtete si zkušenosti našich zákazníků, recenze na naše krmivo také najdete na Heuréce). Ucelená a přehledná řada granulí Grand Vital se líbí velkému množství chovatelů. Každý chovatel má možnost si vybrat tu variantu, která nejlépe vyhovuje odlišným požadavkům chovaného plemene. Kvalitní krmivo znamená kvalitní a dlouhý psí život.

  Jsme rodinná firma. Krmivy pro psy a kočky se profesionálně zabýváme již více než 20 let. Začátkem 90. let jsme jako jedni z prvních v České republice uvedli na trh granulované krmivo pro psy. V té době byla ještě drtivá většina zvířat krmena zbytky z kuchyně a granule pro zvířata byl neznámý pojem. Dosáhli jsme vynikajících úspěchů při zavádění několika značek, které byly na českém trhu úplně neznámé a dnes všechny do jedné zaujímají přední postavení na trhu ve své kategorii.

  Již od prvních let existence naší firmy byla naše strategie nabízet pouze nejkvalitnější krmiva, která splňují nejvyšší standardy výživy psů a koček. Před několika lety jsme si začali všímat změn v krmivech, které se nám nelíbily. Dříve vysoce kvalitní krmiva začala ztrácet na kvalitě a už to prostě nebylo jako dřív. Proto jsme se rozhodli, že je čas zúročit všechny naše zkušenosti a poznatky a vytvořit vlastní značku krmiva.

  Na tuto nelehkou cestu jsme se dali proto, že věříme, že zvířatům je třeba poskytnout tu nejlepší možnou výživu. Ve spolupráci se světovými odborníky jsme vyvinuli řadu krmiv, které odpovídají posledním poznatkům vědy a výzkumu. Chtěli jsme vytvořit ideální recepturu, která by vyhovovala co největšímu počtu psů. To se nám podařilo díky formuli založené na proteinech z drůbežího masa a rýže. Po výrobě první šarže jsme uspořádali rozsáhlý výzkum mezi předními českými chovateli a na základě jejich komentářů jsme recepturu upravili. Tak se v roce 2011 zrodila značka Grand Vital.

  Při výrobě krmiv dbáme na to, aby byla vyráběna s nejvyšší péči a kvalitou. Osobně kontrolujeme kvalitu používaných surovin, a to jak při přípravě receptury, tak i během kontrolních návštěv. A kde se krmivo vyrábí? Částečně si výrobu zajišťujeme sami v České republice a částečně využíváme špičkové výrobní kapacity v Anglii a Dánsku. Jejich odborníci na výživu a výrobu obohacují svými zkušenostmi každý výrobek, který uvedeme na trh. Všechna naše výrobní zařízení splňují nejvyšší standardy pro výrobu krmiv pro zvířata, vyhovují mezinárodním certifikátům a jsou pod stálým veterinárním dohledem.