GRAND VITAL je krmivo InterChampionů plemene Yorkshire Terrirer

  Jako předsedkyně Českomoravského klubu chovatelů yorkshire terriérů jsem zodpovědná za kvalitu chovu tohoto úžasného plemene. Ve své dlouholeté praxi s chovem „jorkšírů“ jsem si ověřila, že pro špičkový chov tohoto plemene jsou hlavní tyto věci: zdravá genetika, perfektní krmivo, kosmetika, pravidelná péče o srst a perfektní výstavní úprava srsti. Více než 1,5 roku krmím krmivem Grand Vital, a to od mladého psa až po seniora a krmivo přijímají velmi dobře. Mám s tímto krmivem vynikající výsledky. Moje odchovy úspěšně reprezentují naši chovatelskou stanici doma i v zahraničí.
  Plemeno jorkšírských teriérů je velmi náročné na kvalitu jejich neuvěřitelně krásné a dlouhé srsti. Mojí psi mají dlouhou, hedvábnou srst výborné barvy a perfektní úpravu, která je velmi důležitá, a proto je posuzovateli vysoce hodnocena! Zdravá kůže a bohatá srst je výsledkem špičkové výživy. Kvalitu krmiva si velmi pečlivě vybírám, protože je důležitá pro celý zdravý chov. Psi nemají průjmy, nezvrací, nemají žádné potíže s výživou a trávením.
  S krmivem Grand Vital jsem velice spokojená, a proto mohu špičkovým chovatelům Yorkshire Terrierů , kteří dnes hledají krmivo výborné kvality a rozumné ceny, super prémiové krmivo Grand Vital doporučit!

  D. NOVÁKOVÁ, CHS MODRÝ JOKER
  www.cmkchyt.cz/modry-joker

  CHS-Modrý-Joker