Flat Coated Retriever z Liberce

    Dobrý den, i já se musím podělit o své zkušenosti s krmivem Grand Vital. Cca před třemi a půl lety jsme si přivezli domů od chovatelky pejska Flat Coated Retriever, „Diesela“ tak se jmenuje, která jej krmila krmivem asi vyšší třídy Gilpou, takže základ měl dobrý. Jenže všichni víme jak to chodí, najednou se Vám zdá původní krmivo drahé a tak hledáte „něco“, čím byste to nahradil. Něco levnějšího a aby to vydrželo co nejdéle.

    Jenže vyzkoušeli jsme myslím dostatek krmiv od Brita až po Eukanubu, přes ProPlan a podobná krmiva. Pes se choval celkem normálně jenže po jednom krmivu měl lupy, po druhém se stále drbal, po dalším měl srst takovou „matnou“ až zašedlou, po jiném zase průjem (ono to zní jako pohádka), ale přišli jsme na krmivo Grand Vital. Říkám si. no co, zkusili jsme toho tolik, že když vyzkoušíme Grand Vital, tak se nic horšího stát nemůže.

    Koupil jsem tedy Grand Vital Maxi Adult a asi po týdnu ten pes jako by ožil, jako by mu někdo dal injekci s něčím co předtím v oněch krmivech nebylo. Po 3 týdnech se mu začala lesknout i srst. A co se týká našich nároků na výdrž krmiva tak jej kupujeme jednou za měsíc a týden. Ono se mu totiž dává méně, podle doporučení výrobce, než ostatních krmiv a proto i vydrží. Pes je spokojený a radostnější než dříve, je to na něm vidět. Takže doopravdy to zkuste taky.

    VÍŤA Z LIBERCE

    IMG_20130709_084456